Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 184 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Węgry

czwartek, 19 stycznia 2012 21:40

Podobno na Węgrzech jest faszyzm... Gdzie on tam jest?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (19) | dodaj komentarz

MZD

środa, 11 stycznia 2012 8:20

Zimy praktycznie nie ma, dlatego MZD z miesiąca na miesiąc posiada coraz większe oszczędności. Nie jestem pewien czy dobrze usłyszałem, ale miesięcznie Miejski Zarząd Dróg w Opolu na braku zimy oszczędza 500tys złotych. I tu choć raz mogę być spokojny. Arkadiusz Karbowiak naprawdę dobrze gospodaruje środki. Będą nowe chodniki, szybko wykonywane są remonty drogowe, planowane są ciekawe inwestycje. Kolejny raz zapytam, dlaczego dopiero teraz? Dlaczego miasto zmarnowało 10 lat?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Domniemanie

wtorek, 10 stycznia 2012 11:28

Doprawdy nie wiem co myśleć o tym postrzale w Poznaniu. Wychodzi coraz więcej dziwnych faktów związanych z tą sprawą. Może płk. Mikołaj Przybył zrobił to specjalnie i w sposób perfekcyjny zwrócił uwagę opinii publicznej prokuraturę wojskową?

Jednak uważam, że podjęcie takiego kroku jest skandaliczne. Nikt nie ma prawa odbierać sobie danego przez Boga życia. Istnieje wiele dróg, którymi można rozwiązać każdą trudną sytuację. Każdą!Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Poniedziałek

poniedziałek, 09 stycznia 2012 8:01

Dziś jest bardzo ciężki dzień. Zawsze po kilku dniach wolnego człowiek wolniej podchodzi do swoich obowiązków. Taka chyba jest nasza natura. Musimy przestać żyć dla siebie i najbliższych. W kolejce czeka praca zawodowa i ludzie z którymi współpracujemy każdego dnia. Dlatego dobrze jest robić coś co kochamy, to przynajmniej sprawa, że w każdy nowy dzień idziemy z wiarą, iż robimy coś, co jutro przyniesie nam chęć do podjęcia nowego dnia. Natomiast, jeżeli robimy coś tylko dlatego aby żyć, zarobić na chleb, pamiętajmy o tym i wierzmy w to, że nasze życie kiedyś wjedzie na właściwy tor. Nadzieja. Ona nigdy nie powinna umierać.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (22) | dodaj komentarz

Nastąpią zmiany ...

sobota, 07 stycznia 2012 14:47

 

Tak jak w tytule.  Nastąpią  pewnie zmiany o których nie chce jeszcze oficjalnie mówić. Oczywiście projekt NGO będę nadal prowadzić wraz z moim serdecznym przyjacielem Tomaszem Kwiatkiem, jednak co przyniesie czas to, tylko on sam może nam pokazać. Ważne jest to abyśmy się nigdy nie poddawali i zawsze dążyli do osiągnięcia własnych marzeń. Walczmy więc------->>


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (25) | dodaj komentarz

Polityczne podsumowanie roku

piątek, 30 grudnia 2011 0:08

Moje polityczne podsumowanie roku.

 

Zapraszam tu:

 

http://wpolityce.pl/artykuly/20596-lukasz-zygadlo-polityczne-podsumowanie-mijajacego-roku-rzad-przespal-wazny-dla-nas-czas-ciagle-praktycznie-liczac-na-obywateli

 

jak również na www.ngopole.pl i to chyba najważniejsze:)

 

Jestem również w trakcie prac nad alfabetem politycznym roku.

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Patryk Jaki atakowany!

poniedziałek, 12 września 2011 20:22

Najpierw lipne zatrzymanie za co? Tak na prawdę nikt nie wie. Bo dlaczego policjanci obudzili się w trakcie kampanii wyborczej? Wcześniej nikt nie wiedział, że 10 dnia każdego miesiąca ludzie zbierają się aby uczcić pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej?

Kolejny atak- mandat 200zł za wieszanie plakatów w miejscach niedozwolonych. Dlaczego tylko Patryk dostał mandat? Czekam tylko czy inni kandydaci też dostaną.

Oczywiście, zawsze najłatwiej zrobić nagonkę na kandydata opozycji prawda? Przecież jak Minister Jarmuziewicz strzelił przyczepę na pasach, to było dobrze?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

Patryk Jaki do Sejmu!

czwartek, 08 września 2011 14:47

Wiem, wiem, wiem, wiem, wiem…. Miałem pisać, już obiecywałem kilka razy. Uwierzcie mi kochani, iż nawał pracy sprawia, że nie mam, kiedy zaglądać na mojego zaniedbanego bloga:-) Jednak myślę, że kiedyś wszystko wróci do normy. Obecnie najwięcej uwagi poświęcam NGO. Jest to projekt gazety, warty dużego poświęcenia, co wraz z Tomkiem Kwiatkiem robimy.

Jednak blog Gdziepole, powoduje w mojej osobie wielki sentyment. Tutaj pojawiły się moje pierwsze wpisy, dlatego chcę kontynuować tę formę kontaktu z czytelnikiem.

Proszę Was wszystkich o wsparcie mojego serdecznego kolegi Patryka Jakiego, który ubiega się o mandat Posła na Sejm RP. Każdy sympatyk prawa i sprawiedliwości zna Patryka, który startuje w wyborach z 8 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Popierany przez takich polityków jak Minister Zbigniew Ziobro, chce walczyć o przyszłość naszego regionu. Dajmy mu tą szansę. Patryk Jaki do Sejmu!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Leszek Pogan

poniedziałek, 11 kwietnia 2011 20:34

Jak bardzo może upaść człowiek? Broń Boże, nie chcę się śmiać z wypadku byłego prezydenta Pogana, lecz zastanawiam się nad jego losem. Jak można zabrnąć tak bardzo na dno? Nikt na niego nie czekał pod więzieniem, nikt. Jest całkowicie sam? Stwierdził, że piechotą idzie do domu... Niech Leszek Pogan będzie przestrogą dla wszystkich, którym się wydaje, że są królami życia. Krótko to trwa... Kurcze, szkoda mi się go zrobiło. Tak po ludzku, szkoda...


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

Zachłanny Bodzio

sobota, 02 kwietnia 2011 14:23

Jestem naprawdę zdumiony postawą Przewodniczącego Sejmiku Bogusława Wierdaka. Człowiek domaga się od ZUS renty, gdy stale pobiera diety radnego i spokojnie może pracować na stanowisku biurowym. Przecież to czysta chciwość. Fakt, że nic nie chce mówić w tym temacie, świadczy tylko negatywnie o samym Wierdaku. Dieta radnego sejmiku, znacznie przekracza średnią renty, przeciętnego człowieka. Ludzie naprawdę potrzebujący, nie otrzymują renty, gdy dostaną odmowną decyzję. Pan Wierdak, najwyraźniej chce podtrzymywać stwierdzenie, że są równi i równiejsi.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

piątek, 23 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  28 346  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 28346
Wpisy
  • liczba: 195
  • komentarze: 956

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl